Egyesületünk projektjei

Egyesületünk célja, hogy az oktatáson és tájékoztatáson keresztül széles körben megismertesse a biztonságos aromaterápiát és aromaterápiás alkalmazási módokat. E cél elérése érdekében projekteket hozunk létre.

Óvoda program

Biztonságos aromaterápia az óvodákban

?

Felvilágosító előadások szülők és óvodapedagógusok számára.

Iskolai program

Előadások a középiskolások és felsőbb tagozatos általános iskolások számára

?

Aktív, csoportos beszélgetések, ismerkedés az illatokkal.

Védőnői program

Aromaterápia az egészségügyben I. fázis.

?

Aromaterápia a védőnői ellátás során. Biztonságos aromaterápia a várandós- és újszülött gondozásban 3 éves korig.
Csatlakozzon projektjeinkhez!

Ha Ön óvodai, iskolai kapcsolattartó, tanár, tanító vagy védőnő és szeretne csatlakozni programjainkhoz, akkor nem kell mást tennie, mint írnia nekünk az ame@amegyesulet.com email címre vagy felvenni velünk a kapcsolatot a lenti gombra kattintva.

Az üzenet elküldéséhez kérjük fogadja el az alábbiakat:
Elolvastam és elfogadom az Adatkezelési tájékoztatót.
Önkéntesen hozzájárulok adataim kezeléséhez és őrzéséhez az üzenethez kapcsolódóan, annak írásos visszavonásáig.

Kedvezményt adók

Szakmai tagok számára az alábbi kedvezményadók kínálnak termékeikből és szolgáltatásaikból kedvezményeket. (A kedvezmények mértéke csak szakmai tagok számára elérhető.)

Kedvezményt adók

Pártoló tagok számára az alábbi kedvezményadók kínálnak termékeikből és szolgáltatásaikból kedvezményeket. (A kedvezmények mértéke csak pártoló tagok számára elérhető.)