SZAKMAI TAGSÁGI KEDVEZMÉNYEK

AZ EGYESÜLET PARTNEREI ÉS TÁMOGATÓI ÁLTAL SZAKMAI TAGOKNAK NYÚJTOTT KEDVEZMÉNYEK

Hyeronimus Bock Hagyományos Gyógynövényismereti Iskola
Az iskola az AME szakmai tagjai részére az oktatási programjaikból 10% kedvezményt biztosít.

Esszencia Centrum

Aura Illóolaj Manufaktúra
Az AME szakmai tagjainak 20% kedvezményt biztosítanak.

Oshadhi
Az AME szakmai tagjainak 20%-os kedvezményt biztosítanak.

Hazai Pálinka
Az AME szakmai tagjainak az aromatornyos illóolaj lepárlókból 5%-os kedvezményt biztosítanak.

MadebyZen
Az AME szakmai tagjainak az illóolaj diffúzorokbóll 15%-os kedvezményt biztosítanak.

Szomódi Levendulás
Az AME szakmai tagjainak 20% kedvezményt biztosítanak.

VitalTrend
Az AME szakmai tagok részére termékpalettájuk egészéből 10%-os kedvezményt biztosítanak.

Aroma Botanica
Az AME szakmai tagjainak 18%-os kevezményt biztosít a felsorolt termékkategóriákban.

Primavera
Egyesületi szakmai tagoknak a termékekből 10% kedvezményt biztosítanak a tagsági kártya bemutatásával.

Boost Design
AME tagoknak 20%-ot kedvezmény jár.

Levendárium – Dörgicsei Levendula Major
Az AME szakmai tagjainak termékeikből 20% kedvezményt biztosítanak.