AME PÁLYÁZAT GYÓGYSZERÉSZTAN HALLGATÓKNAK
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS AME/OTH217

PÁLYÁZAT CÍME: AME/GYÓGYSZERÉSZTAN HALLGATÓI PÁLYÁZAT

PÁLYÁZAT AZONOSÍTÓJA: AME/GYTH2017

BEKÜLDÉSI HATÁRIDŐ: augusztus 10. (23:59:00) – módosítás!

BEKÜLDÉS MÓDJA:  elektronikus formában (email) vagy postai úton (Aromaterapeuták Magyarországi Egyesülete 1034 Budapest, San Marco u. 49.)

DÖNTÉS: augusztus 15. – módosítás!

KAPCSOLÓDÓ KONFERENCIA: BUDAPESTDROPS.COM

50%-OS JEGYVÁSÁRLÁS HATÁRIDEJE:  2017. szeptember 1. (nyertes pályázat esetén) – módosítás!

AZ AROMATERAPEUTÁK MAGYARORSZÁGI EGYESÜLETÉNEK
Pályázati Felhívása
DROGS & DROPS

Aromaterápia az orvosi gyakorlatban

BUDAPEST DROPS 2017.
2017.09.30. KONFERENCIA

• Szeretnél reális képet kapni az aromaterápiás módszerek és a hagyományos orvoslás együttes alkalmazásának lehetőségeiről?
  • Tudtad-e, hogy világszerte végeznek klinikai vizsgálatokat illóolajok alkalmazásával kórházi osztályok bevonásával?
  • Fejlesztenéd magad? Szélesítenéd ismereteid tárházát?

Idén először, az AROMATERAPEUTÁK MAGYARORSZÁGI EGYESÜLETE (AME) megrendezi az első hazai szakmai aromaterápiás konferenciát a világ legelismertebb aromaterapeutái részvételével.

Időpont: 2017. szeptember 30. (workshop nap október 1.)

Szeretnénk, ha minél több gyógyszerésztan hallgató tudna részt venni a konferencián, de ismerve az anyagi lehetőségeitek szűk voltát, mi, az egyesület tagjai próbálunk nektek segíteni. Ezért

20 gyógyszerésztan hallgató szakmai jegyének 50%-át átvállaljuk.

Mit kell tenned ezért?

• Rövid szakmai pályázatot (1 oldal) kell eljuttatnod az egyesületnek.
  • Írd le, hogy miért érdekelnek az illóolajok, szeretnéd-e a későbbiekben beépíteni a munkádba, miért érdekel az alternatív gyógyászat.
  • Elküldöd az adataiddal együtt, és az egyesület vezetése kiválasztja azt a 20 pályázatot, amelyiket megtámogatja fejenként 10.500 Ft-tal. Így a konferencia napon 50% kedvezménnyel vehetsz részt.
  • Ha a nyertes pályázók között vagy, akkor Neked ugyanennyit kell befektetned.

További előnyök:

• Meghívást kapsz az Egyesületbe tagnak.
  • Részt vehetsz az Illatos esték programjain.
  • Megtanulhatod az illóolajok lepárlásának művészetét.
  • Részt vehetsz szakmai képzéseken.
  • Megnyitunk neked egy olyan kaput a gyógyítás útvesztőjében, amin egyszer áthaladva már nem fogsz eltévedni.

PÁLYÁZATI DOKUMENTÁCIÓ

PÁLYÁZATI DOKUMENTÁCIÓ IGÉNYLÉSE

A pályázati dokumentáció regisztrációt követően igényelhető, emailben kerül kiküldésre.

A pályázati dokumentáció tartalmazza:

• Pályázati felhívás (.pdf)
  • Pályázati útmutató (.pdf)
  • Pályázati űrlap (.docx)
  • Nyilatkozat (.docx)

Regisztráció és pályázati dokumentáció igénylése