CSAPATUNK

AZ EGYESÜLET ELNÖKE

Szerencsésnek mondhatom magam mert hosszú, és számos foglalkozásban eltöltött idő után olyan dolgot csinálhatok, amely életem passziója lett. Tudattalanul de az élet valószínűleg a megfelelő időben vezetett oda, hogy aromaterápiával foglalkozzak. A tudás megszerzésével másoknak is segíthetek egy teljesebb élet elérésében, úgy, ahogy mások segítettek nekem. Az AME megalakulásával egy régi álmom vált valóra.

ATLASZCÉDRUS

TÖMJÉN

MUSKOTÁLYZSÁLYA

AZ EGYESÜLET TITKÁRA

A Mátra lábánál egy zárt közösségben nevelkedtem. Belém ivódó néphagyományaink legdrágább kincse, a népi gyógymódok és a növények ismerete, szeretett családom ajándéka. Tanulmányaim során persze, a tudomány világa kellő gőggel vértezett fel, hogy szinte elfelejtsem, megtagadjam az ember egységességét, test- szellem-lélek harmóniáját, természettel való együtt „működés” fontosságát. Szerencsére gyermekeink születésekor holisztikus gondolkodású gyermekorvos, védőnő és nagymamák segítségével, ismét felfedeztem a természet gyógyító, szelíd,de hatásos erejét. Azóta folyamatosan képezve magam, számtalan képzésen át, csodálatos tanáraim segítségével jutottam el az illóolajok varázslatos világáig.

AZ EGYESÜLET GAZDASÁGI VEZETŐJE

Az a gondolat, hogy egységben és nem elkülönülten létezünk a természettel, egymást erősítve és támogatva – gyermekkoromtól elkísért még akkor is, amikor a racionálisabb, ember alkotta gazdasági világ működését tanultam. Bár városban nevelkedtem, de a természet a lakótelepek játszóterein és a közelben lévő tölgyes erdő szépségén keresztül is “megtalálta hozzám az utat”. Már ekkor lekötötte a figyelmemet a pásztortáska, a papsajt, a gyermekláncfű és mélyen megfogalmazódtak a kérdések: “Ez mire jó? Ez mit csinál?”. Az élet aztán segített, hogy pár év látszólagos eltávolodás után ismét a természet világában találjam magam és kiderült, hogy az addig elsajátított gazdasági ismeretekkel egymást támogatják életemben.

BODORRÓZSA

MÉZELŐ CITROMFŰ