GYAKORI KÉRDÉSEK

GYAKORI KÉRDÉSEK ÉS VÁLASZOK

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

Minden, amire kiváncsi lehet Egyesületünkkel kapcsolatosan. Gyakori kérdések, melyekre igyekszünk teljes választ adni. Amennyiben nem talál kérdésére itt választ, írjon Nekünk az info.amegyesulet@gmail.com email címre.

ÁLTALÁNOS KÉRDÉSEK

MILYEN ILLÓOLAJOKAT NE VEGYEK ?

Ezt az Egyesület nem tudja. Amiben segíteni tudunk az az, hogy kik a megbízható terápiás illóolajokkal kereskedők a piacon.

TAGSÁGGAL, ÖNKÉNTESSÉGGEL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK

EGÉSZSÉGÜGYBEN DOLGOZOM, LEHETEK SZAKMAI TAG ?

Igen!

Alapszabályunk szerint mindenki, akinek van egészségügyi végzettsége és rendelkezik legalább 40 órás aromaterápiás képzéssel (elvégzésében segítünk) szakmai taggá válhat.

Az aromaterápiás képzés hiánya nem kizáró ok, egyedi elbírálás során kérvényezhető a tagság annak hiányában is, amennyiben vállalja, hogy max 2 éven belül elvégzi.

NINCS EGÉSZSÉGÜGYI, AROMATERÁPIÁS VÉGZETTSÉGEM. LEHETEK-E TAG ?

Igen!

Pártoló tagságunkat az Ön számára alakítottuk ki.

Éves díj befizetését követően részesülhet kedvezményekben is.

SZERETNÉK SEGÍTENI. LEHETEK ÖNKÉNTES AZ EGYESÜLETNÉL ?

Igen!

Egyesületünk örömmel fogadja az önkéntes segítséget is. Akár közérdekű önkéntes tevékenység, akár kötelező iskolai önkétességről legyen szó.

Ha van aktuálisan olyan projektunk, ahol segítő kezekre van szükségünk – várjuk Önt is tagjaink közé!

TÁMOGATÓI, PARTNERI KÉRDÉSEK

TETSZIK AZ EGYESÜLET MUNKÁJA, HOGYAN LEHETEK TÁMOGATÓ VAGY PARTNER ?

Örülünk, hogy tevékenységünk felkeltette érdeklődését!

Partnereink és támogatóink körében szívesen várjuk Önt is, amennyiben egyetért és elfogadja Egyesületünk Alapszabályába, Etikai kódexében foglalt irányelveinket, szemléletünket.

Amennyiben szeretne parterünk vagy támogatónk lenni, úgy kérjük vegye fel velünk a kapcsolatota az info.amegyesulet@gmail.com email címen.

ISMERETTERJESZTÉSSEL, OKTATÁSSAL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK

HOL KAPHATUNK INFORMÁCIÓT AZ ILLÓOLAJOKRÓL?

Egyesületünk célja, hogy széleskörűen tájékoztassa az aromaterápia helyes használatáról mindazokat, akik érdeklődnek a téma iránt. Jelenleg “Illatos esték”-et szervezünk Budapesten, melyet terveink szerint egyre több városban tudunk majd elindítani. A részletekkel kapcsolatos információkat a weboldalon tesszük közzé, illetve hírlevélben is kiküldjük.

AZ EGYESÜLET TART-E KÉPZÉST ?

Jelenleg (2016) nem tartunk képzést.

Jövőbeli terveink között azonban szerepel. Látogasson vissza oldalunkra a friss hírekért.

ADOMÁNNYAL, 1%-KAL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK

FOGADHAT-E AZ EGYESÜLET 1%-OT ?

Jelenleg (2016) Egyesületünk még nem fogadhat SZJA 1%-ot.

2019. évtől kezdődően azonban már igen, amikor is céljaink megvalósításához feltétlenül számítunk az Ön támogatására is.

FOGADHAT-E AZ EGYESÜLET ADOMÁNYT ?

Igen.

Egyesületünk magánszemélyek, cégek, vállalatok adományait fogadhatja, melyet KÖSZÖNÜNK!

Amennyiben támogatná Egyesületünket, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot az info.amegyesulet@gmail.com címen.